KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12155039
nr 1215 5039
Aly Ben Salem
(1910-2001), Sverige
Blandteknik, Flicka, Signerad, 38x27
Aly Ben Salem, född 1910 i Tunisien, död 2001, svensk/tunisisk målare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:02:36
5/11 11:06:19
Aly Ben Salem
Läs mer om Aly Ben Salem